فارغ التحصیلان

امور فارغ التحصیلان موسسه اموزش عالی شاهرود
وظایف امور فارغ التحصیلان:

1- صدور گواهینامه موقت و دانشنامه.
2- پاسخگویی به استعلام های تاییدیه تحصیلی مقاطع مختلف.
3- صدور ریز نمرات جهت ترجمه.

روند طی مراحل فارغ التحصیلی:

1- مراجعه به دبیرخانه جهت دریافت فرمهای تسویه حساب (به همراه داشتن کارت دانشجویی و کارت کتابخانه الزامی می باشد)
2- اخذ امضاهای فرم های ارائه شده طبق مراحل تسویه حساب.
3- تحویل فرم تکمیل شده به امور فارغ التحصیلان
4- اقدام جهت دریافت مدارک مربوطه

نکته :هنگام انجام مراحل فارغ التحصیلی در صورت ناقص بودن پرونده و عدم پیگیری دانشجو ، هیچ گونه مدرکی تحویل داده نخواهد شد.

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند جهت تسریع در انجام مراحل فارغ التحصیلی حتما یک ترم قبل از فارغ التحصیل شدن جهت بررسی مدارک به دبیرخانه مراجعه نمایند
قابل توجه دانشجویانی که می خواهند عکس خود را جهت مدارک عوض کنند: حداقل چهار قطعه عکس.
عکس های ارائه شده جهت انجام مراحل فارغ التحصیلی حداکثر مربوط به یک یا دو سال قبل باشد. عکس خواهران با رعایت حجاب اسلامی و عکس برادران از لحاظ آرایش مو و محاسن ، مطابق با شئونات اسلامی باشد.
از قبول عکس هایی که فاقد شرایط مذکور باشد معذوریم.
نکته :چنانچه در مشخصات شناسنامه ای فرد پس از قبولی در آزمون تغییراتی ایجادشده می بایست تصویر تمام صفحات شناسنامه و اصل شناسنامه را جهت تطبیق اطلاعات به امور فارغ التحصیلان ارائه دهد البته اصل شناسنامه برگردانده خواهد شد.

نکات مهم:
به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند مدت زمان صدور گواهینامه موقت بین 2 تا 3ماه پس از تاریخ فارغ التحصیلی می باشد البته در این مدت زمان اگر دانشجو تسویه حساب انجام داده باشد گواهی فراغت از تحصیل معمولی ارائه خواهد شد و صدور دانشنامه به علت تایید از طرف دانشگاه منتخب استان سمنان حداقل یک سال به طول می انجامد.
دانشجویان محترم می توانند از طریق تماس با تلفن 02332373651 داخلی 209 امور فارغ التحصیلان از آماده بودن مدارک فارغ التحصیلی خود البته بعد از رعایت بازه زمانی مذکور مطلع گردند.
تذکر:با توجه به اینکه گواهینامه های موقت تا زمان صدور دانشنامه دارای اعتبار می باشند ، تاکید می گردد ارائه اصل گواهینامه موقت هنگام تحویل دانشنامه الزامی می باشد . در غیر این صورت امور فارغ التحصیلان از ارائه مدرک اصلی معذور می باشد.
دانشجویانی که وام صندوق رفاه دارند در زمان دریافت گواهینامه موقت باید دفترچه قسط را تحویل گرفته باشند و در زمان دریافت دانشنامه وام آنها تسویه شده باشد(جهت هماهنگی های لازم برای دریافت دفترچه و تسویه وام با امور مالی موسسه به شماره 02332373651 داخلی 203 تماس حاصل نمایید)

شرایط تحویل مدارک:

1-داشتن برگه تسویه حساب
2- مدرک پایان تحصیلات ( اعم از گواهینامه موقت و دانشنامه ) تنها به خود فرد یا والدین در صورت ارائه شناسنامه والدین و غیروالدین با داشتن وکالت محضری از طرف دانشجوی متقاضی دریافت مدرک ، تحویل داده خواهد شد.
3- همراه داشتن
اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یاگواهی پایان خدمت یا معافیت موقت با مدت اعتبار
اشتغال به خدمت با ذکر غیبت اولیه صفر
اشتغال به تحصیل با ذکر شماره معافیت تحصیلی مقطع بالاتر
برگه اعزام به خدمت بدون غیبت تا قبل از تاریخ اعزام
جهت دریافت هرگونه مدرکی برای کلیه برادران ضروری می باشدو برای خواهران داشتن برگه تسویه حساب اکتفا می کند.
4- هنگام تحویل دانشنامه ، اصل گواهینامه موقت از طرف امور فارغ التحصیلان تحویل گرفته می شود. در غیر اینصورت امور فارغ التحصیلان از تحویل دانشنامه معذور می باشد.
نکته:همواره قبل از حضور جهت تحویل مدارک حتماً با امور فارغ التحصیلان به شماره 02332373651 داخی 209 تماس حاصل نمایید.
مسئول مربوطه: علی مزینانی
vs:2.0.0